Hizmetlerimiz

Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı hizmetimiz ile sizlerin farklı yaşam alanlarına en özel tesisat sistemlerini sunmaktayız. Geniş kadromuz, alanında uzman personellerden oluşmaktadır.

Sıhhi Tesisat

Tesisat hizmet içeriği ile müşterilerine katkı sunan firmamız tüm hizmet içeriğini kurumsal ve müşteri odaklı olarak size sunuyor.

Kalorifer Tamiri

Kullanılan kaloriferlerin arıza yapması ve verimli çalışmadığı durumlarda siz de Enes Tesisat olarak uzman ekip arkadaşlarımız ile sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Petek Temizleme

Yaşam alanlarında kullanılan petekler zaman içerisinde verimli kullanılamaz. Bunun nedeni kirli suların petek içerisinde birikmesidir.

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma problemleri, en sık yaşanan tesisat sorunları arasında gelmektedir. Evin gider borularına takılan cisimler, zamanla atık su akışını engellemektedir.

Pimaş Açma

Pimaş açma işlemini de sektöre sunan firmamız müşteri odaklı bir hizmet sunuyor. Bu açma işlemi garantili olarak verilir. Tıkalı olan bölüm tespit edilir ve buna bağlı olarak bir çalışma sunulur.

Boru Açma

Kullanılan borular belirli bir zaman sonra tıkanabilmektedir. Bu tıkanma kullanıcı odaklı olduğu gibi iklim şartlarına bağlı olarak da gerçekleşebilmektedir.

Temiz & Pis Su Kaçağı Tespiti

Evinizde veya işyerinizde su kaçakları belirli bir zaman içerisinde gerçekleşebilir. Bu tesisatın eskimesinden veya dış kaynaklı olabilir.

Su Kaçağı Tespit Cihazı

Yaşam alanlarınızda beklenmedik sorunların başında su sızıntıları ve kaçakları geliyor. Bu durum hem sizi hem de komşularınızı rahatsız edeceğinden hızlı ve profesyonel hizmet almak oldukça önemlidir.

Su Kaçağı Tamiri

Evlerinizde, iş yerinde ya da farklı yaşam alanlarında kullanılan su gider boruları zaman aşımına uğrayabilir. Kullanılan malzemenin kalitesiz oluşu zaman aşımına uğraması beraberinde su kaçağı

Su Kaçağı Nedir? Nasıl Oluşur?

Her şeyin bir raf ömrü var. Sonuçta zaman içinde birçok şeyde sorun yaşanabiliyor. Bu sorunlar kullanılan tüm ekipmanlarda olabildiği gibi yaşanan mekanlarda da olabiliyor.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Sadece su kaçağı değil kameranın ilerlemesi ile borulardaki diğer sorunlarda görülüp kişi uzmanlarımız tarafından bilgilendirilir ve istenirse müdahale edecektir.

Robotla Kaçak Tespiti

Kameranın ucunda olan led sayesinde boruların karanlık olup olmadığı fark etmeden ekiplerimiz kaynağını görmektedirler.

7/24 Su Kaçağı Bulma

Tüm denenmiş yöntemlerde görüldüğü gibi net sonuçlar bulunmamakla birlikte su kaçağının merkezi anlaşılamamaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti, uzun yıllardan bu yana vermekte olduğumuz en özel hizmetlerin başında gelmektedir. Bina içi tesisat boruları üzerinde yaşanan su kaçağı sorunu, çeşitli sebeplere bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir.