Evinizde veya işyerinizde su kaçakları belirli bir zaman içerisinde gerçekleşebilir. Bu tesisatın eskimesinden veya dış kaynaklı olabilir.

Su kaçakları zamanla büyür duvarlara ve zemine zarar verir. Bunun için tespit edilmesi gerekir. Tespit işleminin yapılabilmesi için de özel ekipmanların kullanılması gerekir. Firmamız pis su kaçağı tespiti konusunda çalışmalar yapıyor ve bunu da alanında uzman ekibi ile birlikte sürdürüyor. Pis su kaçağına müdahale edilemez ise kaçak giderek büyür ve buda olumsuz durumun oluşmasına neden olur. Önce koku ile başlar ve sonra su giderek daha kötü bir hal alır.

Temiz su kaçağı tespiti için de hizmet veren firmamız ilgili kaçağı kısa sürede tespit eder. Duvarlarınızda nemlenme veya ıslaklık belirtisi var ise bu kaçağın olduğunun habercisidir. Bu konuda hizmet almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Uzman personel adresinize gelir ve yerinde inceleme yapar. Bunun için özel donanıma sahip ekipmanlar kullanır. Dinleme yolu ile veya kamera yöntemi ile kaçak tespit edilir. Kaçak tespit hizmet içeriği ekonomik fiyat politikasına uygun olarak verilir. Kısa sürede tespit yapılarak onarım işlemine geçilir. Bu sayede tesisatınızı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Diğer konular: Su Kaçağı Tespiti | Tıkanıklık Açma | Su Tesisatçısı |

Bir önceki yazımız olan Su Kaçağı Tespit Cihazı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Oy kullanın
[Total: 0 Average: 0]