Su kaçağı tespiti, uzun yıllardan bu yana vermekte olduğumuz en özel hizmetlerin başında gelmektedir. Bina içi tesisat boruları üzerinde yaşanan su kaçağı sorunu, çeşitli sebeplere bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir.

En büyük sebeplerin başında ise zamanla deformasyona uğrayan ve eskiyen borular gelmektedir. ProfesyonelEnes Tesisat ekibi ve son teknolojik cihazlar ile kırmadan noktasal su kaçağı tespiti. 7/24 garantili hizmet veriyoruz. Su kaçağı tespiti cihazı, bu özel sorun için anlık tespit edici özelliğe sahip olmaktadır. Deneyimli personellerimiz ve özel cihazlarımız aracılığı ile su kaçağı tespiti en kısa süreler içerisinde sağlanmaktadır.

Yaşam alanlarınızda istenmeyen durumların ortaya çıkmasına neden olan bu olay, firmamız sayesinde pratik bir şekilde oradan kaldırılmaktadır. Köklü firmamız, sadece su kaçağı tespiti yapmakla kalamıyor aynı zamanda kaçağa neden olan probleme karşıda özel bir müdahale ediyoruz. Kaçağın olduğu bölgeye zarar vermeksizin açıyor ve sızıntının ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz. İşlemin uygulandığı alan, profesyonel ustalarımız tarafından kapatılarak eski görüntüsüne kavuşturulmaktadır.

Su kaçağı tespiti ve tamiri nasıl yapılır?
Su kaçağı tespiti ve tamiri yukarıda bahsedildiği şekilde oldukça hızlı ve pratik bir şekilde yerine getirilmektedir. Kaçak tespiti sırasında; bu iş için özel olarak geliştirilen cihazları kullanmaktayız. Kırmadan Dökmeden Termal Kamera ve Akustik Cihazlarla Kaçak Bulma ve Onarım Hizmetleri. Hijyen Kurallarına Uygun Maskeli Eldivenli Personellerimizle Acil Destek Hemen Teklif Al. 7/24 saat tesisat hizmeti. Su kaçağı tespiti. Yine tamir İşlemleri için su tesisatına uygun yapı malzemeleri kullanılarak sızıntının giderilmesini sağlamaktayız. Su kaçağı tespiti hizmetimiz İstanbul’un her bir noktasına en özel şekilde sağlanmaktadır. Zamanınızı almayacak pratik işlemleriniz ile bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktayız.

Oy kullanın
[Total: 4 Average: 3]