Tıkanıklık açma problemleri, en sık yaşanan tesisat sorunları arasında gelmektedir. Evin gider borularına takılan cisimler, zamanla atık su akışını engellemektedir.

Bu gibi durumlarda özellikle mutfak giderinde biriken yiyecek artıkları, büyük bir problemin yaşanmasına sebebiyet verebilmektedir. Ana borunun tıkanması ile ortaya çıkan büyük sorunlarda ise bulaşık makinası ve çamaşır makinasına ait atık sularının geri dönmesi durumları yaşanabilmektedir. Bu gibi olumsuzlukta ise banyo ya da mutfağı su basabilmektedir. Müşterilerimizden gelen tıkanıklık açma taleplerinde firmamız olabildiğince hızlı hareket etmektedir. Yaşanan olumsuzluğun bir an önce ortadan kalkması ve daha büyük sorunlara neden olmaması adına 7/24 hizmet yürütmekteyiz.

Bazen banyo ya da wc giderine atılan çöp ve atıklar, yine bu gibi istenmeyen durumların yaşanmasına neden olabilmektedir. Firmamız, en gelişmiş tıkanıklık açma makinası ile bu sorunlara hızlı bir çözüm sunabilmektedir. Anında tıkanıklık noktasını tespit edebilme özelliği sayesinde tıkanıklık noktası zaman kaybetmeden ortaya çıkarılmaktadır. Akabinde tıkanıklık açma teli sayesinde tıkanıklığın ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

Tıkanıklık açma fiyatı
Tıkanıklık açma fiyatı, değerli müşterilerimiz tarafından en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Yaşam alanlarınızı kullanılamaz hale getirmekte olan tıkanıklığın oradan kaldırılması için ekonomik fiyat avantajlarını sizlere sunmaktayız. Yapılan işlemin durumuna göre en uygun fiyat sunularak; hem bütçenize uygun bir seçenek ortaya çıkmakta hem de yaşam alanlarınız ilk günkü kullanım durumuna dönüştürülmektedir. Tıkanıklık açma servisi olarak İstanbul’un her bir noktasına hızlı ve kaliteli hizmetleri deneyimli personellerimiz aracılığı ile ulaştırmaktayız.

Diğer konular: Su Kaçağı Tespiti | Tıkanıklık Açma | Su Tesisatçısı |

Bir önceki yazımız olan Pimaş Açma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Oy kullanın
[Total: 1 Average: 5]