En uygun Adalar su tesisatçısı firması olarak İstanbul Adalar doğal gaz, su sıhhi tesisat, tamir, bakım ve montaj ile ilgili olarak tüm Adalar ilçesinde servisimiz vardır. Hizmete bağlı olarak doğal gaz tesisatı kurulum, su tesisatı kurulum, robotla termal kamera ile su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kalorifer tesisatı kurulum, musluk / çeşme montaj, bakım, onarım gibi hizmetlerde kullanılacak malzeme tarafımızca ücretli olarak temin edilebileceği gibi ürünler sizin tarafınızdan da alınabilir. Yapılacak işlere bağlı olarak ücret fiyatlandırması yapılacaktır. Küçük çaplı montaj, bakım, onarım, tamir gibi hizmetler servis ücreti içerisinde değerlendirilmektedir. Lavabo bataryası değişimi, eviye bataryası değişimi, Adalar musluk değişimi, fotoselli musluk montajı, fotoselli pisuvar montajı, Adalar musluk tamiri, pisuvar değişimi, taharet musluğu değişimi, ara musluk değişimi, vana değişimi, basınç regülatörü takma, basınç regülatörü ne işe yarar, su saati değişimi, Adalar klozet değiştirme, klozet tamiri, klozet iç takım değiştirme.

iletişim : 0539 246 02 65

Adalar lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, gider temizliği, Adalar ocak bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı, çamaşır makinesi bağlantısı, su sızıntısı, Adalar cihazla su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, Adalar noktasal su kaçağı bulma, kameralı tıkanıklık açma, Adalar doğalgaz tesisatı, Adalar kombi montajı, çift yönlü petek temizliği, petek temizleme, çift yönlü petek temizliği, çift taraflı petek temizleme, bakır boru tesisat, Adalar bakır boru kaynağı, rögar tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme, robotla kanal tıkanıklığı açma, Adalar kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan pimaş tıkanıklığı açma, pimaş yıkama, boru tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, Adalar çatı yağmur oluğu bakımı, sanayi tipi havalandırma tesisatları, Adalar sanayi tipi soğutma tesisatı, sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, Adalar yangın tesisatı, bahçe sulama tesisatı, pis su tesisatı, atık su tesisatı, gider kokusu giderme ve benzer sıhhi tesisat arızalarında Adalar bölgesine profesyonel ENES Sıhhi Tesisat servis hizmeti vermekteyiz.

adalar su tesisatçısı

Doğalgaz Tesisatı, Doğalgaz Montajı, Doğalgaz Bakımı, Doğalgaz Servisi, Doğalgaz Arızası, Doğalgaz Kaçakları, Doğalgaz çelik boru montajı, Doğalgaz kolon kaçakları giderilmesi, Komple Daire Doğalgaz tesisatı döşemesi, Komple Bina Doğalgaz tesisatı döşeme, Doğalgaz kolon tesisatı tamiri. Sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, musluklara sıcak su çekimi, tuvalete sıcak su çekimi, balkona su tesisatı çekimi, bahçeye su tesisatı çekimi, ofise su tesisatı çekimi, iş yerine su tesisatı çekimi, fabrikaya su tesisatı çekimi. Temiz su tesisatı montajı, pis su tesisatı montajı, sıcak su tesisatı montajı, soğuk su tesisatı montajı, yağmur suyu tesisatı montajı, gider borusu döşeme, Musluk ve batarya montajı, duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, atık su tamiri, bina su kolektörü montajı, bina su kolektörü tamiri.

iletişim : 0539 246 02 65

Adalar su tesisatçısı olarak tüm adalar bölgesinde su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, en zorlu su sızıntılarının bile üstesinden gelerek sizleri kısa süre içerisinde bu arızadan kurtarmaktadır. Su tesisatı sistemi içerisinde bilinen en zorlu sorunlardan biri olan su kaçaklarını alanında uzman su tesisatçı firmamız dakikalar içerisinde modern cihazlar ile tespit etmektedir. Daha çok eski yapıların banyosunda ortaya çıkan arızalar, son zamanlarda yapılan inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya tesisat sistemine verilen yanlış eğim nedeniyle yeni yapılarda da meydana gelmektedir. Son teknoloji cihazlar ile su kaçağı bulma çok kolay. Adalar ilçesinin bütün bölgelerine veya diğer Adalar da servis olanağı sunuyor musunuz? Geniş ve uzman kadrosu ile, aynı gün içerisinde Adalar ilçesine bağlı olan, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada gibi yerleşkelere de hizmet veren firmamız, sabit fiyat garantisi de sunmaktadır. ENES tesisat kurulduğu yıldan bu yana su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden akustik dinleme adlı cihazı kullanmaktadır. Bu cihaz bilim insanları tarafından su sesine karşı duyarlı olarak geliştirildiğinden, en zahmetli sorunların bile kısa süre içerisinde üstesinden gelmektedir.

iletişim : 0539 246 02 65

  • Enes tesisat 20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanında en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla, hızlı şekilde verebilmektedir. Tamirat işleri kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma ve kanal tıkanıklıkları son sistem cihazlarla noktasal olarak tespit edilir. Adalar lavabo bataryası değişimi, Adalar eviye bataryası değişimi, Adalar banyo bataryası değiştirme, Adalar fotoselli musluk montaj, Adalar duş bataryası. Adalar duş armatürü, Adalar banyo lavabo değişimi, Adalar su tesisatçısı. Adalar havlupan montajı, Adalar küvet tıkanıklığı, Adalar duşakabin tıkanıklığı, Adalar klozet değişim, Adalar tuvalet taşı, Adalar rezervuar. Adalar rezervuar iç takım. Adalar su tesisatçısı. Adalar duş teknesi tıkanıklık açma. Adalar duşakabin, Adalar taharet musluğu, Adalar ara musluk, Adalar fleks değişimi, Adalar su sayacı. Adalar basınç ayarlayıcı, Adalar basınç düşürücü, Adalar su tesisatçısı, Adalar doğalgaz kombi. Adalar petek temizliği, Adalar çamaşır makinesi bağlantısı, Adalar bulaşık makinesi bağlantısı. Adalar su sayacı değişimi, Adalar su basınç regülatörü montajı, Adalar taharet musluğu değişimi, Adalar vana değişimi, Adalar su tesisatçısı. Adalar fleks ara bağlantı değişimi. Adalar doğalgaz ocak bağlantısı, Adalar su bataryası değişimi, Adalar banyo bataryası değişimi, Adalar lavabo bataryası değişimi. Adalar su tesisatçısı, Adalar bakır boru kaynağı, Adalar bakır boru tesisat, Adalar tesisatçı. Adalar havlupan montajı, Adalar su saati değişimi, Adalar musluk değişimi, Adalar gider temizliği, Adalar su tesisatçısı.
  • Oy kullanın
    [Total: 1 Average: 5]