En uygun Şile su tesisatı alanında deneyimli ekibi ile 20 yıllık tecrübesi ve müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet anlayışı ile daima en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Ev veya iş yerlerinizde oluşan su tesisat arızalarınız için firmamızı arayabilir, arıza kaydınızı oluşturarak aynı gün içerisinde deneyimli ekibimizden profesyonel bir şekilde hizmet almanızı sağlamaktayız. Teknik ekibimiz belirttiğiniz adrese gelerek arızalarınıza gerekli olan tamir işlemlerini gerçekleştirir. Arızalarınızı en kısa süre içerisinde çözümleyerek sizlere bilgi verilir. Hizmet ağımızın geniş olması, tesisat konusunda profesyonel hizmetler sağlayabilmemiz bizleri bu sektörde her zaman bir adım önde olmamızı sağlamıştır. Her türlü tesisat arızalarınızda bizleri arayabilirsiniz. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca özel günlerde dahil olmak üzere çalışmaktadır. Her türlü tesisat problemlerinizde sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Firmamız Şile bölgesinde su tesisatçısı olarak evlerde veya iş yerlerinde oluşan tesisat sorunlarında hemen müdahale etmekteyiz.

iletişim : 0533 658 08 34

Evlerimizde ve iş yerlerimizde su kaçağı sebebi ile duvardan, fayans ya da mermer gibi kaplamaların arasından su gelmektedir. Su kaçağı bazen bu şekilde dışarı çıkabilmekte ve evimizde ya da iş yerimizde sıkıntılar oluşturabilmektedir. Bazen de kaçaklar direk evin temeline gidebilmekte ve binaya zarar verebilmektedir. Bu durum ciddi hasarlar ortaya çıkarabilmektedir. Aynı zamanda oldukça yüksek meblağlarda su faturaları ile karşımıza çıkmaktadır. Bu tür su kaçak ve sızıntılarını tespit etmek, eskiden olsa oldukça zahmetli bir durumdu. Su kaçağının nereden olduğu ve hangi bölgeden kaynaklandığının tespit edilemediği durumlarda borunun ve kaçağın olabileceği tahmin edilen her nokta kırılmak suretiyle, fayanslar, duvarlar ve kaplamalar zarar görmekte ve parçalanmakta, bu da evimizde çok ciddi masraf ve sorunlar doğurmaktaydı.

şile su tesisatçısı

Tüm tesisat işlemlerimizde işçiliğimizin garantisi sunarak işçiliğimizden kaynaklı tüm sorunlarda ücretsiz olarak sizlere servis hizmeti sunabilmekteyiz. Yeni tesisat çekme işlemlerinizi tecrübeli ekibimiz ile itinalı bir şekilde yapabilmekteyiz. Şile doğal gaz tesisatçısı hizmetlerimizde ise; Kombi bakımı, kombi bağlama, kombi tesisatı çekme, petek temizliği gibi hizmetler sunmaktayız. Şile bölgesinde Şile su tesisatçısı arıyorsanız Enes Tesisat ekibi İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında en iyi servis ağına sahiptir. Şile su tesisatçısı ile sizlerde tesisat sorunlarınızda ebedi olarak kurtulabilirsiniz. Şile su tesisatçı firması olarak su tesisatlarınızda ki arızalarınızı tecrübeli ekibimiz ile hızlı bir şekilde müdahale ederek müşteri memnuniyetine ve en uygun fiyatlarla sizlere bu hizmetleri sağlayabilmekteyiz. Artık sizler için tesisat arızaları sorun olmaktan çıkıyor çünkü Enes Tesisat tüm sorunlarınızı en iyi şekilde çözümlemektedir. Teknolojinin gelişmesi ve ilerlemesi ile birlikte robotla kırmadan su kaçağı bulma artık çok kolaylaştı ve çok daha az masraflı bir hal aldı. Gerekli ekipman ve son teknolojik cihazlarla artık su kaçağının bulunduğu nokta hızla ve noktasal olarak su kaçağı tespiti edilebilmekte ve hiçbir yeri kırmadan su kaçağı bulmak ve tespit edebilmek mümkün olabilmektedir.

iletişim : 0533 658 08 34

İstanbul Şile doğal gaz, su sıhhi tesisat, tamir, bakım ve montaj ile ilgili olarak tüm Şile’ ye servisimiz vardır. Hizmete bağlı olarak doğal gaz tesisatı kurulum, su tesisatı kurulum, robotla termal kamera ile su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kalorifer tesisatı kurulum, musluk / çeşme montaj, bakım, onarım gibi hizmetlerde kullanılacak malzeme tarafımızca ücretli olarak temin edilebileceği gibi ürünler sizin tarafınızdan da alınabilir. Yapılacak işlere bağlı olarak ücret fiyatlandırması yapılacaktır. Küçük çaplı montaj, bakım, onarım, tamir gibi hizmetler servis ücreti içerisinde değerlendirilmektedir. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak evlerinizde veya iş yerlerinizde oluşan acil tesisat arızalarınız için firmamız sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyetine uygun olarak hizmet sağlamaktayız. Acil şile su tesisatçısı ile sorunlarınızı en kısa süreler içerisinde çözümleyebilecek ve her zaman doğru hizmet anlayışı ile size hizmet veren firmamızı arayacağınızdan eminiz. Her türlü tesisat problemlerinizi, su kaçaklarını, pis su giderlerini, klozet, küvet, batarya arızalarının yanı sıra ısıtma tesisatlarınızın da bakım ve onarımı yapılmaktadır. Su tesisatı çekimi oldukça önemli çünkü herhangi bir şekilde yanlış planlanan tesisatlar ileri ki zaman içerisinde tüm bina içerisinde büyük bir sorun yaratarak yüksek maliyetlerin oluşmasına sebep olurlar. Bu yüzden tüm tesisat işlerinde planın düzgün bir şekilde hazırlanarak en iyi koşullar oluşturularak yapılması gerekmektedir. Tesisatlarınızın proje çiziminden tesisatınızın düzgün bir şekilde sıfırdan çekilmesi veya hali hazırda tesisatlarınızın yenilenmesi onarılması işlemlerini Enes Tesisat olarak itinalı bir şekilde yapabilmekteyiz.

Suyun hayatımızdaki önemi çok büyük ve bu yüzden su hayatımızın vazgeçilmez bir noktasıdır. Yerleşim alanlarında da kesinlikle suyun bulunması gerekmektedir. Bu yüzden yerleşim alanlarında kaynaklardan çıkarılan suyun tüm yapılara dağıtabilmesini sağlayan tesisat işlemine su tesisatı demekteyiz. Su tesisatı ev veya iş yerleri için oldukça önemlidir. Su tesisatlarının arızalanması ve bunların dikkate alınmaması durumunda ciddi bir şekilde maddi hasar oluşabilmektedir. Enes tesisat su tesisatı çekimi veya arızalı su tesisatlarınızın tamirini en iyi şekilde gerçekleştirerek garantili bir şekilde hizmet sunmaktadır. Firmamız ayrıca Kombi takma ve kombi tesisatı konusunda da sizlere 7 gün 24 saat boyunca ihtiyacınız olduğu her zaman yanınızda olmaktan gurur duyacaktır. Şile bölgesinde su tesisatçı ustası arıyorsanız ve su tesisatı arızalarınızın hızlı bir şekilde çözümlenmesini istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

iletişim : 0533 658 08 34

Tesisatta su kaçağı önemli sorunlar arasındadır. Bunun çeşitli sebepleri vardır. Bazen eskimiş borular yüzünden, aşınan contalarda, bazen malzeme imalat hatalarından, yapım hatalarından su kaçağı olabilir. Cihazla su kaçağı tespiti tesisat tamir ustalığını ilkel yöntemlerden modern yöntemlere geçiren uygulamalardır. Bu uygulama iş sahasında hem müşteriye hemde su tesisatçısı tamir ustalarına büyük kolaylıklar getirmiştir. Termal kamera ve dinleme cihazlarıyla su kaçaklarının yerini kırmadan kolaylıkla bulabiliyoruz.

  • Şile tesisat, Şile tesisatçı, Şile tesisatcı, Şile sıhhi tesisat, Şile acil tesisat, Şile tesisat ustası, Şile hızlı tesisat, Şile acil tesisatçı, Şile su tesisat, Şile su tesisatı, Şile su tesisatçı, Şile su tesisatçısı, Şile tesisat servisi, Şile kalorifer tesisat, Şile doğalgaz tesisat, Şile su kaçak tespiti, Şile su kaçağı, Şile su kaçağı bulma, Şile tıkanıklık açma, Şile lavabo tıkanıklığı, Şile klozet tıkanıklığı, Şile logar tıkanıklığı, Şile tesisat tamiri, Şile tesisat tamircisi, Şile gece tesisatçı, Şile tesisat ustası, Şile tesisatçılar,
  • Bir önceki yazımız olan Sultanbeyli Su Tesisatçısı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

    Oy kullanın
    [Total: 1 Average: 5]